היי ענת, רציתי להודות לך על תקופת ליווי משמעותית. שבה עזרת לי ותמכת בי. נתת לי להאמין בעצמי ובאהבה עצמית כלפי…
תודה רבה אני מאוד מעריכה אותך על הליווי והטיפול.
תודה ז.   3>

הגעתי לענת כי הרגשתי כעס עצום שהצטבר בתוכי וגם ראיתי את עצמי נלחמת מול כולם. הבנתי שהמצב הזה הוא בלתי נסבל ברמה רגשית ומשפיע לרעה גם על משפחתי ועל חבריי.
כבר אחרי 2 שיחות עם ענת הרגשתי הרבה יותר טוב. מאוד התחברתי לגישה של ענת לחזק אותי במקומות הנכונים וגם להראות לי שאולי אפשר לפעול אחרת במקומות אחרים. ענת הזכירה לי שיש בי תכונות שבעזרתן אוכל להשיג כל דבר שארצה עבורי ועבור משפחתי.
לענת יש יכולות מיוחדת למצוא את המלים הנכונות בזמן הנכון, להסביר את עצמה בצורה שלא מעוררת התנגדות, אלא הקשבה וחיבור. יש לה יכולת הכלה בלתי נדלית, יכולת קבלה והקשבה אינסופית, רצון לתת וחכמת חיים.
היום אני חווה את העולם בצורה הרבה יותר נעימה, מערכות היחסים שלי במשפחה השתפרו לטובה. אני פתוחה יותר לקבל דעות שמנוגדות לדעות שלי. הכעס שלי התחלף בקבלת האחר והבנת האחר.
יותר קל לי לתקשר עם אנשים ולעבוד עם אנשים.
תודה רבה ענת, תודה שאת קיימת ותודה על העזרה ❤❤❤

ענת מטפלת נפלאה.
בהתחלה היו לי ספקות, משום שטיפלה בי בעבר פסיכולוגית ללא הצלחה, אך הופתעתי לטובה.
ענת ביקשה לעיתים שאכין משהו למפגשים דבר שהכניס אקטיביות מצידי ועזר לי להיות מפוקסת.
בנוסף היא באה לקראתי בהרבה מישורים נוספים, ככל הנראה כי היא מבינה ב״ אנשים רגישים״.
אני שמחה שיצא לי לעבור תהליך ביחד איתה ולהביא את עצמי למקום יותר טוב.
אומנם יש לי עוד דרך אבל את הכיוון ללא ספק יש.
תודה

ענת הקוסמת שלי היקרה,
אחרי תהליך ארוך שבמשך כולו לא האמנתי שייגמר – הנה הגיעה העת.

בתחילת התהליך מיררתי ובכיתי על אורח החיים החדש שענת דבקה בי, ולא הצלחתי לחיות איתו בשלום. זה היה מבחינתי סבל מתמשך. כיום, אחרי שסיימתי את התהליך, אני לא יודעת איך לנהוג אחרת ולא רוצה.

ענת פתחה לי עולם שלם שלא הכרתי. נחשפתי למאכלים חדשים וגיליתי מהו באמת אוכל אמיתי, בריא, עשיר, ויותר מזה – בזכות ענת גיליתי שהמגוון הוא אינסופי. עברתי לאוכל ללא סוכרים, ללא ממתיקים, שמרים, קמחים, אלכוהול, חומרים משמרים ו/או כל דבר מלאכותי, וברובו גם טבעוני וללא קפאין. קשה להבין את הקושי אולי, אבל כמעט בכל מאכל שאנו רגילים לאכול, יש לפחות אחד מן המרכיבים הללו, ורובנו בכלל לא יודעים.

כאחת שאכלה כל דבר אפשרי שבקטגוריית ה”לא בריא”, חולת פחמימות וסוכרים, תהליך שכזה הוא גמילה של ממש, בדיוק כמו שאדם נגמל מסיגריות, למשל. היה לי חוסר עצום במאכלים מתוקים, וענת מצאה לי תחליף לכל דבר. מאחת שסבלה מכאבי בטן, ראש, דלקות חוזרות, עייפות כרונית, חולשה, אנמיה ועוד – אני יכולה להגיד, בלי להגזים, שנולדתי מחדש. עברתי תהליך מדהים, עם המון חום, סבלנות ואכפתיות, שכמובן ללא ענת – לא היה קורה. אני בטוחה שכל בוקר עם ספל התה הירוק שענת הכריחה אותי לשתות, שהפך מ-3 כפיות סוכר ל-0 – אזכר בה. תודה על הידע, האהבה, התמיכה והסבלנות. אין כמוך בעולם.
The sky is the limit

ליטל


״הייתי אצל ענת פעמיים בטיפול ניקוי רעלים. לפני כשנתיים ולפני חודשיים. לפני כשנתיים וחצי הגעתי לנטורופת, לאחר שהייתי מגיעה לבולמוסים של רעב וכתוצאה מזה למשקל 62 ק”ג, הכי גבוה שהיה לי אי פעם. שום דבר לא סיפק אותי מבחינת מזון, וכ…ל הזמן הייתי רעבה ועייפה. מעבר לזה, היו לי סבלתי מצמרמורות ומליחה תקועה בבית החזה. הנטורופת נתן לי כל מיני כדורים ותוספי תזונה שעלו לי 700 ₪. הוא לא הבטיח שום דבר ונראה נראה חסר אונים, לא הזכיר את המושג “קנדידה, בכלל ואמר שאני צריכה להיזהר עם המשקל שרק עולה ועולה. תכל’ס, כלום לא השתנה ואת התרופות זרקתי בסופו של דבר לפח.

הגעתי לענת דלל בעקבות מאמר על קנדידה שפרסמה באתר שלה, ובו זיהיתי את הסימפטומים שלי. מייד קבעתי איתה. התהליך עם ענת היה חוויה מעניינת. פגשתי בחורה שנראית מעולה, רזה ובעיקר סימפטית.

לאחר חודשיים רזיתי 5 ק”ג בערך, בתהליך שהפך להיות ממכר וכיף. העור שלי קרן, העייפות נעלמה ובעיקר רציתי לאכול בריא.

הבטחתי לעצמי שכל שנה אעבור את תהליך הניקוי הזה אצל ענת, ובכך אוכל לאמץ הרגלים חדשים ולהגיע לתזונה מאוזנת ובריאה.

לפני שלושה חודשים, לאחר שראיתי שהדברים שוב חוזרים למסלול המרושע ותופעות פטריית הקנדידה שוב מופיעות, קבעתי שוב עם ענת.

שוב חזרנו על אותו תהליך, כאשר הפעם התהליך היה הרבה יותר קל, כי כבר הכרתי אותו, וקל היה לי לאמץ דברים חדשים, שלא הכרתי קודם. בסופו של התהליך רזיתי 4 ק”ג.

למעשה, התמונה של אורח חיים בריא הרבה יותר ברורה לי היום וקרובה יותר מתמיד. היום, חודשיים לאחר הדיאטה, שוב מרגישה שהגוף רוצה לאכול בריא, אין לי תשוקה למתוקים, אין תחושת רעב מטורפת. תחושת הרעב היא די מינורית וניתנת לשליטה. גם אם איבדתי רסן, ברור לי שיש לי כלים אמינים להשתלט על המצב. מבחינתי זה הישג אדיר. יש לי שליטה על החיים שלי ועל סדר היום שלי. הצלחתי לרסן את הקנדידה.

אני מאחלת לכל מי שסובל מפטריית השמרים לפגוש את ענת דלל. מדובר בנטורופתית מקצועית, אנושית, ומקסימה שבהחלט יודעת מה שהיא עושה, והיא עושה את זה מכל הלב.
ולעצמי אני מאחלת – ששוב ניפגש בשנה הבאה.

אז ענת, בהזדמנות זאת, תודה רבה על הכול. מרגישה שקיבלתי כלים – כמעט לכל החיים.
ליזה א.״


ענת יקרה,
הגעתי אלייך במקרה ובמזל גדול.
אחרי שניסיתי לקבל את עצמי, להתמודד עם פחדים, לקבל את העלייה שלי במשקל ולהתמודד איתה בצורה בריאה שלא תפגע בי ובגופי.

את במקצועיות, אדיבות ונעימות, בהקפדה ותחושה אמיתית שלא תרפי עד שנגיע לפתרון, נפגשת איתי שבוע אחר שבוע לטיפולי הילינג וייעוץ תזונתי. משבוע לשבוע הרגשתי הקלה…, כאילו חלק אחר חלק משתחרר אצלי. מחשבות, רגשות, תסכולים – המון דברים שסחבתי איתי לאט לאט השתחררו.

עברתי תהליך בחודשיים בו הבנתי המון דברים לגבי עצמי, והגעתי להחלטות אמיצות שאיני בטוחה שללא הליווי שלך הייתי מגיעה אליהן.

המשקל אמנם עוד לא השתנה, אבל אני מרגישה שאני בדרך הנכונה, ובסבלנות שלימדת אותי אני אגיע לשם.

אני מרגישה שלמה יותר עם עצמי, ויותר מתמודדת עם החיים שלי ועם העולם.
בזכות התהליך איתך סגרתי המון פינו אשר היו פתוחות בחיי וגזלו המון אנרגיה, ועכשיו אני יוצאת להגשים חלום שדורש אומץ רב.

תודה רבה על מי שאת, ועל הדרך הנעימה בה את מטפלת ומעבירה ידע.
בטוחה שביכולתך לעזור לכל אדם, באהבה גדולה ונתינה אינסופית.
אוהבת ושוב תודה,
נעם
את מהממממממממממת


“הערב של ענת דלאל הנטורופתית וורד נחמיאס היה פשוט תענוג! ענת פתחה את הערב בהיכרות שערכה לנו עם צמחי מרפא מועילים לחורף. הרחנו וטעמנו, תוך כדי קבלת הסברים וטיפים ממש שימושיים ליישום בחורף. השילוב בין ענת, בעלת הידע הנרחב בנטורופתיה, לבין ורד, המקצועית בתחום התזונה והבישול הבריא, היה פשוט כל כך הרמוני ויצר ערב שהיה מיוחד ובעל ערך ענק עבורי. אין כמו ללמוד דברים שימושיים ובריאים דרך הפה, ולא רק האזניים…תודה לך, ענת, על שהזמנת אותי לערב זה, שהיה פשוט נפלא ומלמד מאוד!

ממליצה לכולכם להשתתף בערב הבא של ענת וורד!”
– עדי


“הייתי אצל ענת בסדנת צמחי מרפא – כיצד להשתמש בהם נכון בחורף..מה אומר לכם? אין דברים כאלו! ענת נתנה לנו מידע מפורט ורואים שהיא יודעת היטב את עבודתה. כל צמח מרפא קיבל ממנה את ייחודו ונתנה לנו טעימות בחליטות תה שעשתה עבורנו. נהניתי מאד גם במקום עצמו בו נעשתה הסדנה בשיתוף פעולה עם ורד נחמיאס. ורד בישלה לנו אוכל ואפתה לחמים ..ואני בתור מבשלת פרטית בבית הלקוח כבר מזמן לא נהניתי כל כך ממגוון המאכלים. אין מה לומר– שיתוף פעולה מיוחד אשר אני בטוחה יוליד אחריו עוד הרבה כאלו.

תודה לך ענת
נהניתי מאד.”
– איריס


“הייתי בסיור של ענת בחנות הטבע עדן. הסיור הוא קטן ואינטימי, ההסברים מעניינים וענת עונה על כל שאלה במקצועיות ובחיוך. האווירה הייתה מאד נעימה. לא באתי עם ציפיות רבות, מאחר שחנויות הטבע למיניהן תמיד הרתיעו אותי. להפתעתי לא רק שלמדתי המון גם נהניתי מאוד. ענת פתחה לפניי עולם שבו מתחשק לי לשמור על הבריאות, וזה כבר לא נראה כעונש. ממליצה בחום רב על הסיור”
– יעל


“השתתפתי בהרצאתה של ענת. נחשפתי לעולם שהיה לי לגמרי חדש. ההרצאה הייתה מרתקת, בנויה היטב וברורה. נראה לי שבאמת הגיע זמן לשנות משהו בהרגלי אכילה של כולנו וענת מכוונת בצורה הכי אמפתית וקשובה. תודה לך!”
– ג’ני


“עברתי תהליך ניקוי-גוף אביבי מרעלים בליוויה של ענת. תהליך הניקוי הוא מורכב כי במהלכו נדרשתי לתת תשומת-לב מיוחדת לכל ארוחה ולכל מזון שבחרתי לאכול. ענת ליוותה אותי בתהליך בשלוש פגישות, בתשאול מעמיק, בייעוץ במייל ובטלפון ואפילו במתכונים ורעיונות. היום, שבוע לאחר שהניקוי הסתיים, אני מרגישה שתשומת-הלב המחודשת שנתתי לגוף שלי ולבחירות האכילה שלי נותנת לי כלים להמשך של תזונה נכונה עבורי.

תודה ענת!

אפרת, מטפלת זן-שיאצו


ממש לפני שפרסמת את המבצע שלך לניקוי רעלים, קול קטן בתוכי אמר שהגיע הזמן לעשות שינוי בתזונה, עוד לא מצמצתי והנה ההודעה שלך על המבצע! תודה רבה מאוד על הטיפול המסור! על ההקשבה, על התמיכה, על ההצעות והתפריטים! את כאן בשבילי בתהליך במענה מהיר, ורגיש לכל הסימפטומים שמופיעים בדרך. ממליצה בחום לעבור תהליך ניקוי ועוד יותר על ענת המקסימה!”
– נטלי


“הגעתי לענת דרך מאמרים שפרסמה ברשת על קנדידה.
ענת ליוותה אותי במשך חודשים ורבים ועזרה לי לצאת מקנדידה בדרגה בינונית, כפי שעלה מבדיקה שעשיתי.
היא מאד מקצועית, קשובה, קפדנית ואכפתית.
בתקופת הטיפול הנקתי את ביתי הקטנה וענת הצליחה לטפל בי, למרות הקושי שבנטילת צמחי מרפא חזקים בנסיבות כאלה.
הייעוץ הנטורופתי שלה היה מקיף ויסודי והיא אף נתנה לי מתכונים כדי לעבור את “התקופה הקשה” בשלום.
תמיד הייתה זמינה לטלפונים שלי, לשאלות ולהתלבטויות שלי וגם ייעצה לי לגבי טיפולים אלטרנטיביים לבנות הקטנות שלי.
במהלך הטיפול והשינוי התרופתי החלמתי, רזיתי ואפילו הצלחתי לעבור מצמחונות לטבעונות, דבר שרציתי לעשות במשך שנים אך תמיד דחיתי…
אני ממליצה על ענת בחום, כאדם וכמטפלת.
את מסמיקה? כל מילה נכונה!”
– קלייר


“היי ענת. תודה רבה קודם כל. אני רוצה שתדעי שההגעה אליך הייתה ספונטנית, ז”א אושרת סיפרה לי עליך ואמרתי טוב ננסה והתקשרתי באותו רגע.לא חשבתי הרבה:) ואני שמחה על זה. אני חושבת שחוץ מהדיאטה הגדולה שעשיתי לפני כמה שנים לא היה ניסיון נוסף שהצליח מלבד הטיפול איתך. איתך הייתה לי את ההצלחה הכי גדולה.

לא רק שירדתי במשקל, אלא גם למדתי וסיגלתי לעצמי בעזרתך כמובן, תזונה נכונה כאורח חיים. את ידעת לעשות את הטיפול בהדרגה ובצורה הכי נכונה לי. למדתי איתך מה טוב לי ומה לא. את מקצועית ויודעת בדיוק מה צריך לעשות ע”מ לעזור למטופל. מלבד העניין הפיזי של המשקל את עזרת לי מבחינה בריאותית ונפשית וזה לא כל אחד יכול לעשות. אני בריאה יותר ומרגישה טוב יותר בזכות הטיפול שלך. אני יודעת שלא אחזור לאכול כמו שאכלתי לעולם משום שהטיפול שלך כ”כ טבוע בי שאני רק חושבת על איך אכלתי אז וזה פשוט מעורר בי הרגשת גועל. ענת את מקסימה ואני רוצה להודות לך על כל התמיכה וההכוונה והזמינות אלי כשהייתי צריכה ואני בטוחה שעוד ארצה את ההכוונה שלך בעתיד. תודה לך על הכל. i cant thank u enough 🙂 ”
– שירה


“תמיד חשבתי שניקוי רעלים זו משימה מאוד מאוד קשה שאני לא אצליח לעמוד בה, והפחיד אותי בכלל לנסות עד שפגשתי את ענת.ענת הובילה אותי אל תוך תהליך מופלא, בריא ויעיל לי, לגוף שלי ולנפש. במשך חודש שלם, אכלתי אוכל בריא.

העזתי ל”התעסק” עם אוכל כמו קינואה, שרק המחשבה עליה זעזעה אותי, התחלתי לשתות חלב אורז וגיליתי שהוא טעים להפליא, הפסקתי לאכול חיטה ומוצריה וגיליתי שהשד לא כל כך נורא ועוד…בעזרתה האדיבה והמקצועית של ענת, שישבה איתי ובנתה לי תפריט שמתאים לצרכים שלי במקום העבודה שלי ולסדר היום שלי, בעזרת הליווי והתמיכה שלה לאורך התהליך, אורח החיים שלי הפך להיות בריא יותר, ואני מרגישה טוב יותר. כולם שואלים אותי אם רזיתי, כי ממש רואים את זה עלי, ואני, מקשיבה, אומרת להם יפה תודה, ובלב מודה לך ענת, על הכל. ממליצה בחום על התהליך של ניקוי הרעלים, שווה !!!”
– שרוני