היי,

אני ענת אדלר, נטורופתית, מעבירה סדנאות ויוצרת מהטבע.

כבר מילדות נמשכתי לתחום הריפוי הטבעי, ומגיל 14  בערך התחלתי להעמיק את הידע בתחום באמצעות ספרי תזונה וצמחי מרפא טבעיים.

את ההשראה והתמיכה לכך קבלתי מסבי, שהיה הבעלים של סופר גדול בבגדד והיה רוקח תערובות של צמחי מרפא ללקוחותיו לפי בעיותיהם הבריאותיות. גם מאימי למדתי להשתמש ב”תרופות סבתא”, שטיפלה בי בעזרתן כשהייתי חולה כילדה. אני מאמינה שהאהבה והאמון שלי בריפוי הטבעי עברו בגנים.

לפני כ-17 שנים, התחלתי את לימודי הנטורופתיה במכללת רידמן, שהיוו את תחילת הדרך שלי בעולם הריפוי ההוליסטי. אני עוסקת בתחום מתוך אהבה לחיים הבריאים והטובים המגיעים לכל אחד ואחת מאיתנו.

עם השנים העמקתי בשיטות טיפול רגשיות כדי להגיע לעומקים ולפתרון מהשורש. הבנתי שהצורך של המטופלים שלי הוא להביא ריפוי ואיזון לא רק בהרגלי התזונה, אלא גם במחשבות ובתגובות שלהם כלפי עצמם.

במשך השנים האחרונות ליוויתי מטופלים רבים בניהול אורח חיים בריא ובתהליכי מודעות ושינוי, תוך שימוש בשיטות טיפול שונות: תטא הילינגהילינג וכן פרחי באך.

במהלך חיי עברתי תהליכי שינוי רבים, ותמיד נתקלתי בצורך להפחית משמעותית את הביקורת העצמית בחיי ולהגביר את האהבה העצמית על מנת להיות מסופקת ובריאה.

כיום אני בעיקר מכינה ורוקחת מוצרים טבעיים ומעבירה סדנאות ליצירה מהטבע. אני מאמינה שריפוי לגוף ולנפש צריך לעבור דרך יצירה בחיי היומיום ובכלל.

אשמח להיות שותפה לתהליך ולדרך שלכם בשיפור הבריאות, איכות החיים ובכל תחום שתרצו.
שלכם, ענת.