תמציות פרחי באךתמציות פרחי באך נמצאו על-ידי ד”ר אדוארד באך (1886 -1936), אשר גילה כי תכונות הפרחים מביאות להקלה במצבים רגשיים שונים כמו דיכאון, חוסר החלטיות, סטרס מתמשך, ייאוש ועוד.

בעזרת תמציות פרחי בך ניתן למנוע מחלות ולעזור בטיפול בהן, זאת מכיוון שכל מחלה מושפעת ממצב רוחנו. כל אדם רואה בעיה אשר קיימת אצלו בצורה שונה, ולכן כל אדם חווה חוויה רגשית שונה שניתן להתאים למצבו את התמצית.


ישנן 38 תמציות באך אשר מחולקות ל-7 קטגוריות כלליות
. התמציות עובדות על תדר אנרגטי או רגשי, זהים לתדר שמהדהדת התכונה המיוצגת בפרח. תמצית רסקיו, הנקראת בעברית תמצית ה”הצלה”, יכולה לתת מענה מהיר ומיידי כאשר האדם מרגיש סטרס או בהלה ורוצה להרגיע את סערת הרגשות.

מצבים אשר בהם מומלץ להשתמש בתמצית רסקיו: לפני ובזמן טיסה, מבחן רישיון לקבלת אוטו, מבחנים, ראיונות עבודה או כל מצב מלחיץ אחר.

הטיפול בפרחי באך בקליניקה הוא ממוקד. על פי המצב ואופי האדם, ניתן להיות ממוקדים ולהכין תמצית אישית אשר מיועדת לאדם באופן אישי. הטיפול יכול להיות כחלק מטיפול נטורופתי שכולל תזונה, צמחי מרפא או להיות טיפול בפני עצמו.

פגישה ראשונה כוללת תשאול + הכנת תמצית אישית, ובהמשך על פי הצורך חידוש התמצית ושינוייה לפי הצורך. הטיפול מומלץ כתמיכה רגשית בכל מיני מצבי שינויי בחיים, התלבטויות, התמכרויות, קשיים שונים ורצון להרגיש טוב יותר.


כדאי לשלב תהליך של תמציות פרחי באך עם תזונה נכונה ובריאה
, כדי להגיע למצב אופטימלי מבחינה בריאותית. השימוש בתמציות פרחי באך בטוח לשימוש למבוגרים, ילדים ואף תינוקות. ניתן לקחת את התמציות באופן קבוע ואין תופעות לוואי.

שימוש בתמציות פרחי באך נוח, יעיל ובטוח לשימוש, ולכן הוא אופציה טובה לטיפול במצבים שונים ומגוונים.

לרכישת תמציות פרחי באך >>

שאלות שאם התחברת אליהן, ניתן לקחת תמציות פרחי באך לטיפול: ( השאלות בלשון זכר אך מיועדות גם לנשים)

על אלו ועל עוד מצבים רגשיים רבים, תמציות פרחי באך נותנות מענה.

לשאלות נוספות ולקביעת טיפול בפרחי באך אתם מוזמנים ליצור איתי קשר,
ענת אדלר

050-6794129