כנטורופתית שעוסקת גם ברקיחת מוצרי טיפול מהטבע, גיליתי שבעייה משמעותית שאיתה מתמודדים גברים ונשים היא בעיית נשירת השיער.נשירת שיער 3

במאמר הזה אתמקד בסיבות השונות ובטיפול הטבעי בנשירת שיער, פחות בסוג נשירת שיער ממקור גנטי שגורמת להתקרחות והפכה למגפה גם בארצנו הקטנטונת.

אני מצרפת קישור לתערובת שמנים ארומטיים שאני רוקחת לנשירת שיער שההצלחה איתה מרובה. תערובת לנשירת שיער

סיבות נפוצות לנשירת שיער

נשירה יכולה להתגלות גם בבדיקות דם שגרתיות ולהתבטא בחוסרים תזונתיים כמו רמות נמוכות של ברזל ומאגריו (פריטין), חוסר בוויטמין B12 וחומצה פולית נמוכה.

חוסרים אלו יכולים להגיע מחוסר ספיגה של הגוף את החומרים הנדרשים לתפקוד תקין. במקרה של חוסר ספיגה נצטרך לבדוק את מערכת העיכול ואת יעילותה, כאשר ייתכן, בין היתר, חוסר או עודף חומציות בקיבה.

סיבות נוספות לחוסרים הן תזונה לא מאוזנת, שמתבטאת בשינוי אורח החיים כמו מעבר לתזונה טבעונית, אשר אין בא מזונות מהחי כמו דגים, בשר, עוף, מוצרי חלב וביצים ויכולה לגרום בהעדר תחליפים מתאימים ומספקים, חוסרים של ויטמינים ומינרלים. גם חוסר בחלבון מלא מהצומח בתזונה יכול להוביל לתזונה לקויה ולנשירת שיער.

חשוב לבדוק את כל האפשרויות על מנת להגיע לשיפור ולתוצאות בזמן הקצר ביותר.

טיפול טבעי בנשירת שיער

ניתן לקבוע טיפול נטורופתי להבנה וטיפול במקור הבעיה או להתחיל עם תערובת שמנים אתריים            לנשירת שיער.  את התערובת לנשירה ניתן לרכוש בקישור הבא: תערובת לנשירת שיער

ענת אדלר

050-6794129