נטורופתית עד הבית לכל המשפחהנטורופתית עד הבית לכל המשפחה

קרה לכם שרציתם לעשות שינוי ולשפר את איכות חייכם ופשוט לא מצאתם את הזמן המתאים? בין כל העבודה, הילדים, הבית, בן / בת הזוג ושאר הסידורים אפשר ל”שכוח את עצמכם”…

חשוב לי שאנשים ידאגו לבריאותם וישפרו את אורח חייהם, לכן יצאתי עם שירות “נטורופתית עד הבית”. המפגש כולל אבחון נטורופתי והמלצות, ולאחר מכן ניתן להמשיך את המפגשים באינטרנט או בטלפון.

 

נטורופתית לכל המשפחה – מפגש עם אחד או עם שני ההורים. המפגש מתבצע בבית המשפחה ומתמקד בתזונה הנוכחית של המשפחה, הקניות המשפחתיות, סוגי הארוחות והנשנושים. בעזרת מספר מועט של מפגשים ניתן לשדרג את איכות ובריאות המזון של כל המשפחה ובכך להשפיע על בריאות ואורח חיים נכון לאורך שנים ולהקנות הרגלי אכילה נכונים לקטנים כמו גם לגדולים.

אשמח להגיע לבתיכם, למקום האינטימי שלכם בו השינוי משמעותי וקרוב מתמיד.

לקביעת פגישה ופרטים נוספים,

ענת אדלר – נטורופתית מוסמכת

050-6794129

 

ניפוץ מיתוסים

“נטורופתיה כוללת תפריטים קשים שלא ניתן לעמוד בהם, שגורמים לחזרה למצב ההתחלתי”
אני מאמינה ששינוי צריך להיעשות בהדרגה עם מילוי הצרכים של המטופל ושמירה על התזונה הקיימת ככל האפשר. לכל צורך אני עוזרת למצוא תחליף מתוך הבנה שכדי להתמיד צריך ליהנות מהחיים ולא להימנע מחשקים לחלוטין. המטרה היא לבנות הרגלים נכונים.

“למה אני צריך נטורופתית באופן פרטי? יש לי נטורופתית/ דיאטנית בקופת חולים?”
הפגישה אצלי בקליניקה אורכת כשעה וכל מטופל מקבל את הזמן והיחס המגיע לו. בנוסף לתפריט אני מסתכלת גם על אורח חייו של האדם, הרגשתו, בריאותו ותחושותיו. הטיפול הנטורופתי בקליניקה משולב עם כלים טיפוליים נוספים לתזונה בריאה, מתוך ידיעה שיש צורך בתמיכה, כדי שהתוצאות יהיו מרביות ויחזיקו לאורך זמן.

“אני לוקח תרופות, אז במה נטורופתיה תעזור לי?”
למי שלוקח תרופות, טיפול נטורופתי ולפי הצורך תהליך של ניקוי רעלים עוזרים להתמודד עם תופעות הלוואי של התרופות. במקרים רבים בעקבות הטיפול הנטורופתי, הצורך בתרופות פוחת והרופא, לפי שיקול דעתו, מחליט האם לשנות את מינון התרופה.

המצב האידיאלי הוא להגיע לנטורופת לפני לקיחת תרופות, במיוחד למי שנמצא בקבוצות סיכון בעקבות רקע משפחתי, כדי למנוע מחלות.