יצירת מציאות והגשמההאם אנו יכולים ליצור את המציאות של חיינו, או שאנחנו חלק קטן מתוך מערכת גדולה, וההשפעה על חיינו היא תוצאה של גורמים רבים חיצוניים לנו?

כל עוד אנחנו נמצאים בעולם הזה, כנראה שלא נמצא תשובה חד משמעית ומדויקת לתמיד, אבל היום אנחנו יודעים שגם משק כנפי פרפר יכול ליצור שינויים קטנים, שבטווח הרחוק יובילו לשינויים משמעותיים. זהו אפקט הפרפר.

 

מה שבטוח הוא שככל שנתחיל ליצור מציאות בחיינו שתואמת את רצונותינו, כך נתקרב לחיות את אותה המציאות בצורה משמעותית יותר, לעומת חוסר עשייה וקבלה של המציאות כפי שהיא, גם במידה שהיא לא מתאימה לנו. ישנן שיטות מרובות להגשמת מציאות, ולעתים זה נשמע לנו כמו קסם: אומרים את המילה הוקוס פוקוס והכל משתנה. לעתים זה עובד כמו קסם, ולעתים יש לנו עוד עבודה לעשות בדרך להגשמה.

כמטפלת נחשפתי לשיטות שונות ומגוונות שעוזרות לבני האדם לצאת מקבעונות, לעשות שינוי הרגלים ולצאת מהכבלים שעוצרים אותם מלהתפתח. מצאתי שהשיטה הכי יעילה עבורי ועבור הלקוחות שלי היא תטא הילינג. שיטה זו עוזרת להתחבר למקום הגבוה והמדויק שלנו, ולמקד עבורנו את ההגשמה שמתאימה לנו ביותר.


הדרך להגשמה יכולה להיות רצופה באתגרים.

לעתים אנחנו מבקשים הגשמה והיא מתעכבת… כאילו מישהו עושה לנו דווקא, דבר היוצר תסכול וחוסר הבנה למה הדברים לא מסתדרים על פי התוכנית. הקושי לפעמים כל כך מעיק, עד שבדרך אנחנו זונחים מטרות, מוותרים על חלומות ובעיקר הדבר הכי מאכזב הוא שוויתרנו על עצמנו, והאמונה בעצמנו קטנה.

אם דבר שרצינו לא מתגשם, זה לאו דווקא אומר שאנחנו לא מסוגלים או לא מתאימים לכך, או שהרצונות שלנו לא מתאימים; אלא לעתים זה אומר שיש לנו אמונות שחוסמות אותנו מלהגשים, שמגיעות ממקום קדום על מנת להגן עלינו ובעצם עוצרות את התפתחותנו. השינוי לעתים הוא דבר מאוד מאיים, שייתכן ויגרום לשינויים לא רצויים בהתחלה, או יוביל למקום לא מוכר, ולכן יש לחלקנו אמביוולנטיות לגבי הגשמה.


החדשות הטובות הן:

ליצור את מציאות חיינואם יש לנו התנגדויות לגבי הגשמה, אפשר לבדוק אותן ולטפל בהן!

זו לא גזרה משמיים וניתן ליצור שינוי, תוך הבנה עמוקה שבטוח עבורנו לעשות את השינוי. רק כך תהיה אפשרות וחיבור שלם להגשמת החלום עם כל המשתמע מכך, היתרונות מגיעים יחד עם האתגרים. ניתן לקבל זאת באהבה, בלי להרגיש קורבנות של המציאות.

דרך נוספת להגשמה היא להבין שלעתים הגשמת מציאות דורשת סנכרון עם עוד גורמים, כמו למשל מציאת בן זוג, וזה אומר שכדאי ללמוד לשחרר ולתת להגשמה לקרות בזמן המדויק. גם זו עבודה שלפעמים צריך לעשות.

כולנו יודעים שאם אנחנו רוצים משהו, אנחנו לא רוצים את זה עכשיו, אלא אתמול! אז אם אנחנו לא מרוצים ברגע נתון מדבר כלשהו בחיינו, חשוב שנלמד לשנות את מחשבותינו, כי הן אחראיות על המציאות שלנו. לעתים בשינוי תיווצר מציאות חדשה בהיבט הפיזי ולעיתים המציאות תשאר, אבל כל ההסתכלות שלנו עליה תשתנה – ולכן זו תהיה מבחינתינו מציאות חדשה.

 

הכי חשוב לא להתייאש, ולתת לעצמנו לנוח וטפיחה על השכם כשאנו מנסים. לא לתת לאחרים להוריד אותנו בדרך להגשמת חלומותינו, כי לעתים אנשים מתוסכלים מחוסר ההגשמה שלהם משליכים את זה על אחרים. חשוב גם לדעת מתי נכון לתת להגשמה לקרות ולשחרר את העשייה, ולדעת מתי לבדוק האם משהו בי חוסם את ההגשמה.

אני כאן לעזור למוסס את המחסומים, לעורר ולחזק את שריר ההגשמה שלכם, וכן לכל שאלה ולטיפול תטא הילינג להגשמה ולחיבור מדויק יותר לעצמכם.

שלכם, ענת
050-6794129
anat.dalal@gmail.com