ארומה = ניחוח, תרפיה = טיפול.
זוהי שיטת טיפול שקדמה לרפואת הצמחים, הקיימת כבר מהעת העתיקה. הראשון שקרא לשיטת טיפול זו ארומתרפיה היה הכימאי הצרפתי רנה במאה ה-20.

הטיפול מתבצע בעזרת שמנים נדיפים המופקים מצמחים, פרחים וחומרים נוספים שמקורם בטבע, אשר להם סגולות רבות. בעזרתם ניתן לטפל במכאובים רבים ובבעיות פיזיות ורגשיות.

בשמנים האתריים ישנם חומרים פעילים, ששאיפתם מחדירה אותם למחזור הדם. חלק ממרכיבי השמן נמצאים בדם ומתפנים ללא הצטברותם בגוף. השימוש בשמנים אתריים נעשה בצורות שונות: הרחה, מריחת תערובת שמנים אתריים עם שמני בסיס על הגוף, קומפרסים, אמבטיות ובשימוש פנימי.

ניתן לעשות עיסוי ארומתרפי שעובד על הגוף והנפש יחד, המשרה רוגע ושלווה. ישנן תערובות המכילות שמני בסיס ושמנים אתריים המיועדות למצבים שונים.

שמנים לקנדידה וגינלית: 30CC
תערובת שמנים על בסיס שמן שקדים, התערובת מכילה שמנים ארומתיים אנטי פטרייתיים שעוזרים לתופעות המלוות את הקנדידה הווגינלית. תערובת אשר מרגיעה את האזור ופוגעת בפטרייה. מומלץ למריחה לאחר שטיפת האזור.

שמנים לכאבי שרירים: 30CC
תערובת שמנים על בסיס שמן שומשום, המכילה שמנים אתריים מזרימי דם, מחממים ומניעים, טובים במיוחד לשרירים תפוסים, מתאימים גם לחולשה ולהעלאת אנרגיה. ניתן לעשות עיסוי מקומי על האזור הכואב.

שמנים למערכת הנשימה למבוגרים / ילדים: 30CC
תערובת שמנים ארומטיים המתאימים למריחה ועיסוי מקומי עד לספיגה מלאה, מספר פעמים ביום. ניתן לאמץ טיפול זה למשך כל החורף. מתאים לאזורים שונים בגוף: חזה, צוואר, פנים וכפות רגליים. ישנה תערובת למבוגרים ולילדים. מתאים לתופעות נפוצות בחורף כמו שיעול, נזלות, התקררות, סינוסיטיס, גודש וליחה.

שמנים לסימני צלוליט: 30CC
תערובת שמנים ארומתיים המתאימים למריחה ועיסוי מקומי של האזור. התערובת מכילה שמנים אתריים המתאימים לסימני צלוליט, הנוצרים בין היתר גם לאחר ירידה במשקל והיריון. מומלץ לעסות את האזור עם התערובת למשך מספר דקות. עיסוי אנטי צלוליט משפיע על שכבות שומן עמוקות, מזרז את חידוש העור ורקמות השומן התת-עוריות, וכמו כן משפר את ניקוז נוזלי הלימפה וממריץ את פירוק השומנים בגוף.

שמנים נגד יתושים: 30CC
תערובת שמנים אתרים עם שמן שקדים הנעימה לנו ,שפחות נעימה ליתושים ומרחיקה אותם. מורחים על האזורים החשופים לפי הצורך. מומלץ למרוח כל מספר שעות ליעילות מקסימלית.

שמנים למערכת העיכול: 30CC
תערובת של שמנים ארומתיים על בסיס שמן שקדים המתאימים לטיפול בכאבי בטן, נפיחויות, עצירות ואי נוחות של מערכת העיכול. השמנים עובדים על הרגעה ושיפור של תהליך העיכול. לפי הצורך מומלץ לעשות עיסוי שמנים על הבטן עם כיוון השעון, למשך מספר דקות.

שמנים לטיפול בטחורים: 30CC
תערובת שמנים העוזרת להפחתת כאבי טחורים, לצד מניעת היווצרותם בהמשך. התערובת מכילה שמנים אתרים בעלי תכונות מכווצות, המזרזים את החלמת האזור, עוזרים לריפוי ומכילים חומרים פעילים נוגדי דלקת. מומלץ למרוח על האזור לפי הצורך.


ניתן להזמין באופן אישי דאודורנט, קרם ידיים וקרם רגליים על בסיס טבעי.

יש אפשרות להכין תערובות שמנים אתרים המטפלות בבעיות נוספות לפי הצורך.

להזמנות: ענת אדלר, 050-679-4129
או בחנות האינטרנט באתר זה >>>